Черкаські митці вибороли перемогу на Міжнародному фестивалі (фото)

12 червня 2019, 20:18

Щороку на початку червня, у розпал літніх канікул, талановиті діти ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР беруть активну участь у Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво».

Цей мистецький захід об’єднує юних вихованців Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (керівник Галина Тимошенко) із єдиною метою – продемонструвати свої творчі досягнення у художній кераміці та образотворчому мистецтві.


Цьогоріч позашкільний заклад і місто Черкаси представили – Катя Заріцька, Саша Абрамчук, Лєра Андрощук, Катя Дахненко, Маша Кутова та Оля Бараннік. Майбутні мисткині упродовж тижня мали можливість не лише показати свої вміння і навички, а і попрацювати у творчих майстернях, взяти участь у майстер-класах народних майстрів, відвідати змістовні розважальні вечори та активно відпочити на березі Азовського моря.

У досить конкурентній творчій боротьбі (а цього року змагалися за звання найкращого 14 команд – 55 учасників) у номінації «художня кераміка» перемогу здобула – Лєра Андрощук, другою у номінації «образотворче мистецтво» (живопис) стала Катя Дахненко.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору