«Черкаські Мавпи-08» крокують до фіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

03 травня 2019, 08:32

«Черкаські Мавпи-08» упевнено крокують до фіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Одна із найперспективніших команд баскетбольної школи – «Черкаські Мавпи-08» упевнено крокує до фіналу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Ця команда сформована з юнаків 2008-го та 2009-го років народження і тренується під орудою Василя Івлєва та Максима Міхельсона.

На сьогодні наші хлопці є одними з фаворитів чемпіонату України своєї вікової групи. На другому етапі змагань “Черкаські Мавпи-08” зуміли здобути перемоги в усіх восьми матчах.

Останній шостий тур чемпіонату України для наших хлопців пройшов в Одесі. Там "Черкаські Мавпи-08" виграли по два матчі проти міцних шкіл Литвака та Білостінного.

Результати 6- го туру ВЮБЛ:

БШ ім. Литвака – Черкаські Мавпи-08 36-55;

БШ ім. Білостінного – Черкаські Мавпи-08 26-47;

БШ ім. Литвака – Черкаські Мавпи 38-49;

БШ ім. Білостінного – Черкаські Мавпи-08 33-56.

Завдяки цим результатам хлопці достроково вибороли путівку до Фіналу Чотирьох чемпіонату України цієї вікової групи. Попереду у “Черкаських Мавп-08” ще один виїзний тур, який відбудеться у Києві 2-5 травня.

На сьогодні “Черкаські Мавпи-08” одні з претендентів на проведення Фіналу Чотирьох. Наш клуб подав заявку до ФБУ щодо проведення у Черкасах вирішального етапу сезону. Серед конкурентів Южне та Харків.

За інформацією прес-служби БК "Черкаські мавпи"

Читайте такожОдин з ключових гравців “Черкаських Мавп” переїхав грати до Греції.

Коментарі

Вгору