Черкаські лісівники передали смаколики військовослужбовцям

20 грудня 2018, 19:08

Черкаські лісівники передали смаколики військовослужбовцям

До Дня Святого Миколая майже 86 кг продуктів харчування та різних смаколиків, а саме м’ясо, сало, ковбасні вироби, печиво, цукерки, чай, каву черкаські лісівники зібрали та передали військовим 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.

– Ми хочемо, щоб наші відважні хлопці і собі на мить відчули радісні хвилини цього дивовижного свята, на яке чекають не тільки діти, а й дорослі. Разом з цими гостинцями ми передаємо і свою теплоту та повагу. Колектив підприємства вважає своїм обов'язком допомагати військовослужбовцям на передовій, тим паче у лавах 95-тої окремої десантно-штурмової бригади служать наші земляки, – зазначає директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

За інформацією Черкаського обласного Управління  лісового та мисливського господарства

Нагадаємо, що черкаські волонтери відвідали бійців на Сході.

Волонтерський екіпаж подолав близько 1400 км. Головними пунктами стали: Черкаське, Павлоград, Авдіївка та Попасна. Допомога надійшла захисникам: батальйону "АЙДАР", 1-шій окремій штурмовій роті ДУК ПС, батальйону імені генерала Кульчицького та 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ.

Військові отримали "буржуйки", маскувальні сітки, ковдри, матраци, шкарпетки, різноманітні продукти харчування, ліки та дитячі малюнки і доробки.

Коментарі

Вгору