Черкаські комунальники погрожують міській владі страйком

09 листопада 2018, 12:26
Черкаські комунальники погрожують міській владі страйком

Фото: Про все

Колектив КП "Черкасиводоканал" звернувся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з вимогою припинити безпідставні перевірки підприємства. Окрім того, комунальники переконані, що окремі представники міської влади таким чином намагаються розпочати процес приватизації підприємства та звільнити нинішнього керівника комунального підприємства Сергія Овчаренка. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив голова профспілкового комітету КП "Черкасиводоканал" Юрій Дерновий. 

Зі слів Юрія Дернового, вже понад місяць на підприємстві працює ревізійна комісія, яка шукає причини для звільнення директора комунального підприємства Сергія Овчаренка, який зараз перебуває в лікарні. Комунальники вважають такі дії міської влади втручанням у господарську діяльність підприємства.

- Протягом жовтня на підприємстві працювала ревізійна комісія. За цей час жодних порушень виявлено не було. Незважаючи на це, п'ятого листопада жодної інформації про це оприлюднено не було. Колектив підприємства вимагає повідомити про результати цієї перевірки, яка триває й досі та скасувати розпорядження про призначення виконувача обов'язків директора підприємства Кузьменка Г. М., - повідомив Юрій Дерновий.

Черкаські комунальники погрожують міській владі страйком

Фото: Про все

Присутній на заході депутат  Черкаської міської ради Олександр Радуцький повідомив, що такі дії міської влади спрямовані на усунення керівника підприємства та здійснення приватизації одного з найкращих комунальних підприємств у місті.

- Ситуація, яка зараз відбувається на КП Черкасиводоканал", дуже напружена. Там зараз відбувається прямий захват підприємства. Якщо зараз не врятувати підприємство, то pf декілька років Черкаси залишаться без води, - повідомив депутат.

У той самий час, на своїй сторінці у "Фейсбук" міський голова Черкас Анатолій Бондаренко спростував цю інформацію та повідомив, що питання щодо звільнення директора підприємства та приватизації не виникло.

- У жодному разі питання звільнення директора не виникло, як і приватизації цього підприємства. Зараз воно одне з найкращих у нашому місті як за якістю надання послуг, так і за рівнем обслуговування населення, – зазначено в дописі.

Присутні на заході комунальники та представники профспілок, підписалися під згаданим колективним зверненням, в якому вимагають:

— скасувати розпорядження міського голови А. Бондаренка "Про утворення заангажованої ревізійної комісії" від 2 жовтня 2018 року;

— скасувати розпорядження від 5 листопада 2018 року "Про виконання обов’язків директора КП "Черкасиводоканал" Кузьменком Г. М. та розпорядження від 7 листопада 2018 року;

— усунути неправомірне втручання до господарської діяльності підприємства;

— утриматись від прийняття будь-яких рішень щодо звільнення керівництва та співробітників підприємства.

У разі невиконання їх вимог, працівники КП "Черкасиводоканал" попереджають, що будуть вимушені оголосити безстрокову акцію протесту проти дій міського голови Бондаренка та розпочати страйк під владними кабінетами.

Коментарі

Олена сказав:

На мою думку, мер “увійшов в образ” хазяїна міста та вже бере на себе чужі обов”язки. Навіщо тероризувати Водоканал, якщо вони за свою діяльність отримали нагороду??
https://provce.ck.ua/kp-cherkasyvodokanal-otrymalo-prestyzhnu-nahorodu/#comment-11737

Вгору