Те, що для більшості лише столові прибори, для них – цілий світ мелодій. У місцевій школі-інтернаті для дітей з вадами зору розробили власну методику розвитку тактильних та звукових функцій, про це йдеться у сюжеті "Вікка".
Дітей там вчать грі на ложках. Незвичайні уроки нині переросли у професійний ансамбль. А успіхи від таких занять приємно вразили викладачів.
Артем, Славко та Дмитрик у Черкаській школі-інтернеті музичні першопрохідці. Хлопці перші від усіх учнів опанували гру на ложках. Таке музичне різноманіття вихованці школи створюють вже три роки. Саме скільки в школі опановують цей незвичайний стиль.
- Навчилися в інтернеті. Дивилися відео, як працюють з ложками. Вирішили в нашій школі такий гурток, - розповідає педагогиня-організаторка Юлія Ступаченко.
Те, що одні назвали експериментом, директорка Валентина вправно переформатувала у повноцінний музичний гурток.
- Cпочатку дві дитини, потім більше, - розповідає Валентина Лищенко директорка КЗ "Черкаська спеціальна школа-інтернат ЧОР".
Педагоги зізнаються, що заради результату опанували незвичайне мистецтво гри з нуля. У дітей, які займалися грою на ложках, значно покращилися слухові та тактильні здібності.
Детальніше - у сюжеті.
Читайте також: Тепер діти з вадами зору в Черкасах можуть самостійно читати.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram