У Черкасах завершився відкритий чемпіонат міста з бадмінтону

29 березня 2019, 09:04

Протягом чотирьох днів спортсмени змагались у першому турнірі сезону. 34 місцеві бадмінтоністи виборювали медалі у парних, міксованих та особистих виступах, пише "UA: Черкаси".

В особистій першості змагалася 13 річна Анастасія Мільченко. Дівчині вдалось у парних виступах посісти першу сходинку.

Григорію Кучинову 10 років,  п'ять років займається бадмінтоном. На цьому чемпіонаті спортсмену вдалось в особистому виступі здобути золото та у парному срібло.

Серед призерок змагань і 13 річна Валентина Кучинова. Дівчина у міксах стала другою, а в парних - першою.

За результатами змагань старший тренер сформує збірну Черкаської області.

Нині спортсмени  розпочнуть підготовку  до  всеукраїнського турніру, який відбудеться 12 квітня у Горішніх Плавнях.

У змаганні взяли участь 8 команд (понад 100 гравців) у двох вікових категоріях: молодшій (до 15 років) та старшій (від 18 років).