Черкаські депутати знову взялися за преміювання міського голови

21 березня 2019, 18:06

Депутати Черкаської міської ради вдруге проголосували за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Цей проект рішення  підтримали 22 народні обранці.  Відповідний проект рішення на розгляд вніс секретар міської ради Ярослав Нищик.

Нагадаємо, на початку березня депутати вже приймали відповідне рішення про преміювання міського голови, надання йому матеріальної допомоги та надбавок. Однак, сам Анатолій Бондаренко наклав на нього вето, аргументуючи своє рішення тим, щоб ця тема не викликала спекуляцій. Тоді міський голова закликав депутатів перенаправити кошти, що були передбачені на його премію, на допомогу онкохворим дітям Черкас.

 

Сьогодні ж під час сесії секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик виніс на голосування відповідний проект рішення запропонував депутатам проголосувати за нього. Пан Нищик аргументував свою пропозицію тим, що обранці мають змогу виносити його на розгляд ще двічі.

- Сподіваюсь, Анатолій Васильович більше не ветуватиме це рішення, - повідомив пан Ярослав після завершення голосування.

На час голосування за своє преміювання міський голова покинув залу засідань.

Читайте також: Бондаренко розповів, для чого йому премія та “За 13 тисяч на місяць”, – Бондаренко вирішив відмовитися від премії.

 

 

Ольга сказав:

…” Однак, сам Анатолій Бондаренко наклав на нього вето, аргументуючи своє рішення тим, щоб ця тема не викликала спекуляцій. Тоді міський голова закликав депутатів перенаправити кошти, що були передбачені на його премію, на допомогу онкохворим дітям Черкас.” І що тепер? Ці гроші не дадуть онкохворим дітям, а дадуть меру? ЗА ЩО??? За купи сміття? За неприбране місто (нехай поцікавиться в травмпункті, скільки покалічених взимку людей із-за неприбраних тротуарів)? За постійний розбрат у міськраді?? За Канівську сесію із наближеними до тіла людьми?? Просто жах.

Вгору