Бондаренко розповів, для чого йому премія

20 березня 2018, 08:54

На останній сесії депутати Черкаської міської ради з третьої спроби таки проголосували за преміювання міського голови, встановлення йому надбавок та надання матеріальної допомоги у 2018 році. Перші дві спроби на набирали відповідної кількості голосів, пише "Вичерпно".

Тепер з усіма надбавками Анатолій Бондаренко отримуватиме 40 тисяч 800 гривень. До цього, стверджує він, його зарплата становила 8900 гривень.

- По-перше, я не голосував за це питання, депутати голосували, — прокоментував таке рішення міський голова. — По-друге, давайте будемо говорити відверто: у мене немає водія, немає робочого автомобіля. Я їжджу на машині дружини або беру авто матері. Тому можна сказати, що це не моя премія, а витрати на паливо-мастильні матеріали, на відрядження і таке інше.

Поділитись

Коментарі

Соня сказав:

Як його послухати, то лишається тільки одне: обійняти та заплакати…..водія немає, авто мамине, ” сами мы не местные”….Тьфу…..Гидко читати…

Z.K. сказав:

Може хватить брехати? Ящо машина оформлена на дружину чи маму то так і кажіть…. а то такий бідний мер, що аж плакати хочеться )))

Александр сказав:

Коли і де встигла заробити дружина на машину якщо у неї ,троє дітей? А взагалі-то всі вони перед виборами кажуть що йдуть у владу ,,не заради грошей,,-а щоб нам жилося краще.Такі самопожертвування заради нас роблять.

Саша81 сказав:

бедняжка, хочется обнять и плакать – такой бедный. Только с женой повезло и при деньгах и с машиной. И мама на пенсию насобирала Ланд крузер (вишневого цвета).

111 сказав:

Бедолага лысянская, скинтесь на бензин для Лексуса.
И это ваш мэр черкащане…

Ольга сказав:

А як же ті 8 машин, що є в декларації та стоять у гаражі? Навіщо брати у дружини? Свої шкода?))

Олег сказав:

То продай ще трошки земельки та що атошникам обіцяна.

Вгору