Черкаські АТОвці нарікають на затягування щодо виділення їм земельних ділянок (відео)

10 квітня 2019, 14:39

Черкаські АТОвці нарікають на затягування щодо виділення їм земельних ділянок (відео)

Майже піврічне очікування від міста обіцяних державою земель. Поза тим, на пленарне засідання міських обранців навідалися АТОвці. Ті переповіли вже понад чотири місяці оббивають пороги міської ради. Усе – аби отримати земельні ділянки, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

Мовляв, усі необхідні документи вже надали, але позитивного рішення так і не отримали. Водночас "вільнодемократівця" Володимира Гриценка обурило, що наближені до міських владців особи отримали свої наділи в набагато коротший термін. Ще й у заповідній території.

- Щоденно проходять всі ці процедури через ЦНАП, щоденно подаємо відповідь, отримуємо запити на нові документи, погоджуємо, і знову йдемо, - розповідає ветеран АТО Артур Смірнов.

Секретар міськради пообіцяв приділи питанням більше уваги під час розгляду саме профільних "земельних питань". Та до питань присутніх у залі АТОвців черкаські обранці дійти на цій пленарці не встигли.

- Ми не кричимо, що герої. Це не те. Ми просто люди, які виконували свою роботу по захисту Батьківщини. Ми ж говоримо про тих, хто не дивиться на нас, як на людей, - зазначив ветеран АТО Юрій Братанець.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожНа Шполянщині 11 АТОвців отримають земельні ділянки.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору