Черкаська студентка створила екологічний фотопроєкт

19 листопада 2019, 23:03

Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Лілія Перепелюк стала ідейним засновником фотопроєкту «Голий клімат», який нещодавно було презентували у Львові.

Фотопроєкт "Голий Клімат" – це поєднання екологічного бачення та мистецького прояву сучасної кліматичної проблеми. Його мета – привернути увагу до страждань природи та людей.

Окрім того, що Лілія здобуває фах психолога, паралельно навчається на еколога, і тому як ніхто інший знає, що турбує нашу планету. Вона надто переймається проблемами надмірного використання пластику та надлишку сміття. Саме ці асоціативні художні образи відтворені у фотороботах Лілії, які презентували на персональній фотовиставці. Через світлини авторка намагається показати важливість і актуальність світових екологічних проблем.

За словами Лілії, природа через кліматичні катаклізми (урагани, цунамі, підвищення рівня води у світовому океані) оголює себе і нагадує, що час змінювати свої звички, щоб зберегти планету.

20 листопада 2019 відбудеться відкриття фотовиставки «Голий проєкт» в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Запрошуємо відвідати виставку та підтримати Лілію в її прагненні зробити планету чистішою та безпечною для існування.

За інформацією із пресслужби Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору