Черкаська спортсменка здобула бронзу на Чемпіонаті Європи (фото)

11 травня 2019, 21:38

Юна тальнівчанка Марина Гончаренко виборола бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу, який проводився у Іспанії, інформують "Вісті Черкащини".

Цей континентальний чемпіонат проходив з 1 по 6 травня в іспанському місті Санта-Сусанна, де зібралися майже тисяча спортсменів з 45 країн. Збірна команда України у рекордно великому складі – 56 спортсменів, приїхала в Іспанію захистити титул команди №1 з бодібілдингу у Європі, здобутий минулого року. Серед них юна тальнівчанка Марина.

Поповнити скарбничку збірної України вдалося двома медалями. Віце-чемпіоном Європи став Роман Гайшук у відкритій категорії серед чоловіків. А наша Марина Гончаренко – бронзовою призеркою континентальних змагань у категорії +163 серед жінок. Обидва спортсмени представляли Черкаси. Марина вихованка заслуженого тренера України Антоніни Оробець із Черкас.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram