Черкаська поліцейська мріє стати чемпіонкою Олімпійських ігор

16 квітня 2019, 20:54

Черкаська поліцейська мріє стати чемпіонкою Олімпійських ігор

25-річна Олена Вакуленко - Кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики. Стати поліцейським дівчина мріяла з дитинства. Зараз вона йде до своєї другої мрії – стати Олімпійською призеркою.

Народилася вона в місті Городище, що на Черкащині. З дитинства мріяла стати чемпіонкою на Олімпійських іграх та поліцейським. Частина її мрій вже стала реальністю.

- Я народилася у звичайній родині, нас у батьків троє. Мріяла стати чемпіонкою України та військовозобов’язаною, але здійснити всі наші бажання у батьків не було змоги. Тому обирати потрібно було один шлях. Спортом займаюсь з третього класу, тому  вирішила присвятити своє подальше життя спорту. Спочатку тренувалась в Городищенській дитячо-юнацькій спортивній школі. Потім після школи, приїхала до Черкас, навчалась у Черкаському Національному університеті ім. Б.Хмельницького на факультеті фізичної культури спорту та здоров’я. Свої тренування продовжила спочатку в Обласній спеціалізованій юнацькій спортивній школі олімпійського резерву, а потім в школі вищої спортивної майстерності, - розповідає дівчина.

Черкаська поліцейська мріє стати чемпіонкою Олімпійських ігор

Про свою спортивну кар'єру Олена говорить скромно, пояснює, що завжди подобався спорт, тому й отримала відповідну освіту. Було чимало змагань, на яких здобуті призові місця. Брала участь у змаганнях обласного рівня, Всеукраїнських змаганнях та Чемпіонатах України, де неодноразово здобувала перемогу та була призером.

Після закінчення університету, у 2015 році, почувши про перший набір до патрульної поліції, Олена вирішила остаточно, що буде правоохоронцем.  Успішно пройшла відбір, але до навчань не приступила. Так трапилося, що час навчання співпало зі змаганнями й Олена на той час віддала перевагу спорту.

Зараз Олена проводить на тренуванні по дві-три години, шість днів на тиждень. Тренування та спортивну кар'єру кидати не збирається, адже бажає втілити в життя і другу дитячу - стати призеркою на Олімпійських іграх.

Черкаська поліцейська мріє стати чемпіонкою Олімпійських ігор

- Для мене спорт – це ще й дисципліна, яка допомагає мені в моїй повсякденній службі. Незабаром збираюся отримати юридичну освіту, - каже дівчина.

Усі заслуги Олени – це завзята праця над собою, бажання йти вперед і досягати вищих успіхів.

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області

Читайте також: На Черкащині працює єдина жінка-вибухотехнік.

 

Коментарі

Вгору