Черкаська «БПП «Солідарність»: Нацкорпус переступив межу та грає на руку Росії

10 березня 2019, 16:20

Черкаська «БПП «Солідарність»: Нацкорпус переступив межу та грає на руку Росії

Черкаська "БПП "Солідарність" прокоментувала події, які відбулися вчора на площі Богдана Хмельницького у Черкасах. Нижче публікуємо текст заяви.

У Черкасах під час візиту Петра Порошенка активісти «Національного Корпусу» та «Національних дружин» влаштували провокацію в центрі міста. Кількадесят агресивно налаштованих молодиків очікували Президента на площі, де він виступав перед своїми прихильниками. Одразу після виступу Президент від’їжджав від площі, а активісти «Нацкорпусу» атакували фаєрами кортеж Глави держави.

Нацкорпусівці влаштували сутички із поліцією, під час яких постраждали близько 20 правоохоронців. Активісти «Нацкорпусу» використовували піротехнічні засоби та перцеві балончики. Вони прорвали кордон поліцейських, в результаті травму обличчя отримав начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий. Потерпілих внаслідок бійки та слізогінного газу забрали «швидкі».

Молодики підбивали черкащан до агресивних дій та провокацій. Вони закликали жителів міста виходити на вулиці.

Черкаська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» заявляє, що подібні дії активістів не можуть залишитися без належної політичної оцінки і без відповідних рішучих дій з боку правоохоронних органів.

«Під «благим» приводом боротьби з корупціонерами активісти спланували і влаштувати масові безлади в центрі міста Черкаси. Постраждали правоохоронці. Такі дії «Національного Корпусу» - це лише намагання розхитати ситуацію всередині країни напередодні виборів. І такі події зіграють на руку агресору – Російській Федерації. Адже саме такого відеоряду та картинок традиційно прагне російська машина пропаганди. Все з однією метою – повалення демократичної проєвропейської влади.

Національного та патріотично налаштовані сили не провокуватимуть поліцію та народ, не лякатимуть своїми неконтрольованими діями жителів міста під час мирного зібрання.

Ми виступаємо проти насилля та агресії. «Нацкорпус» в Черкасах переступив межу і намагається загнати Україну в хаос і беззаконня.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів дати оцінку діям активістів «Національного Корпусу» та притягнути їх до відповідальності. Вони мають розуміти свою відповідальність за подібні діяння – проти української державності», - йдеться в заяві партії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вячеслав :

Повинні відповісти
Опозорили Черкаси

Вгору