Чергове засідання у справі між “Черкасиводоканалом” і “Азотом” завершилось без результату

09 липня 2014, 17:30

Учора відбулося чергове засідання у судовій тяганині між КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот». На ньому розглядалася касаційна скарга «Азоту» про стягнення з «Черкасиводоканалу» боргу у сумі 22 мільйони гривень за очистку стічних вод. Рішення ухвалено не було, наступне судове засідання відбудеться 21 липня, інформує vechirka.net.

– Ми вважаємо, що цей борг у 22 мільйони гривень, який нам пред’являє ПАТ «Азот» – неіснуючий. Ми доводили суду, що якщо він зобов’яже нас сплатити його, то кожному черкащанину доведеться заплатити більше 100 гривень фактично на підтримку імперії Фірташа. Засідання тривало більше двох годин і суд вирішив перенести його. Окрім того, це підприємство за той час, поки тривають суди (а це близько двох років), діяло незаконно, не маючи ліцензії на очистку ним стічних вод, у зв’язку з чим ми й подали зустрічний позов у відповідь на їхній про стягнення заборгованості, – розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Суд визнав, що ПАТ «Азот» очищувало стічні води незаконно, бо така діяльність підлягає ліцензуванню, однак підприємство подало касаційну скаргу до Київського міжобласного апеляційного суду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору