У Черкаській ТЕЦ повідомили, коли жителі Митниці отримають гарячу воду

09 липня 2014, 16:56

У зв’язку з проведенням планових гідравлічних випробовувань на сьогодні 47 будинків у Черкасах без гарячої води, що складає майже три відсотка від загальної кількості житлових будинків комунальної форми власності, а також ОСББ та ЖБК.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Загалом від початку гідравлічних випробовувань на мережах Черкаської ТЕЦ та КП «Черкаситеплокомуненерго» трапилось понад 150 поривів. Зокрема, на теплових магістралях Черкаської ТЕЦ виявлено 30 аварійних ситуацій, з яких 23 – вже ліквідовано. Тоді як на розподільчих мережах КП «Черкаситеплокомуненерго» зафіксовано 121 порив, на 74-ьох з них вже усунуто пошкодження.

Головний інженер Черкаської ТЕЦ Михайло Лазірко розповів, що зараз ремонтні бригади підприємства працюють над усуненням аварійних ділянок на магістралях, які пролягають по вулицях Гагаріна, Героїв Дніпра, а також на розі вулиць Благовісна та Паризької Комуни, де виникли значні пориви.

– У зв’язку з пошкодженнями магістральних тепломереж, які трапились вчора по вул. Гагаріна та Героїв Дніпра, тимчасово десять будинків у мікрорайоні «Митниця» без гарячої води. Проте вже до понеділка ми плануємо завершити усі роботи на зазначених ділянках та подати теплоносій в оселі черкасців, – відзначив Михайло Орестович.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до опалювального періоду 2014-2015 років з 2 червня у Черкасх розпочаті гідравлічні випробування теплових мереж ВП «Черкаська ТЕЦ» (мікрорайон «Митниця», по вул. Сєдова, П.Комуни, Благовісна, Леніна, Піонерська, Пастерівська, Б.Хмельницького, Р. Люксембург та частини центрального району міста).

Також з 15 квітня КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», згідно з графіком, проводить гідравлічні випробування теплових мереж від котелень середнього та низького тиску.

Як повідомили в департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, у Черкасах вже замінено 0,5 км теплових мереж (у двотрубному обчисленні) із застосуванням попередньоізольованих труб.

Крім цього, відремонтовано 18 котелень, 49 центральних теплових пунктів та 40 кілометрів теплових мереж. Зокрема, на котельнях та центральних теплових пунктах виконані роботи з відновлення технічного стану котельного, насосного, тепловикористовуючого обладнання, а також обладнання з хімводопідготовки та контролю і автоматики.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору