Через уламки ворожої ракети два будинки в Черкасах лишилися без газу

21 вересня 2023, 17:45

Газові служби нині проводять обстеження зовнішніх та внутрішньобудинкових мереж будинків по Благовісній, 182 та 184. Вони зазнали пошкоджень сьогодні вранці, 21 вересня, після падіння уламків ворожої ракети. Газовики кажуть: вибуховою хвилею могло пошкодити крани, труби та інші елементи системи.

Мешканців цих багатоквартирок просять перекрити газові крани, аби уникнути аварійної ситуації, інформують у пресслужбі управлінської компанії "Нова якість", яка обслуговує ці будинки.

Процес відновлення газопостачання залежить від стану мереж після сьогоднішніх подій та оперативності обстеження газових приладів у квартирах.

– Процедура відновлення постачання в цьому випадку нічим не відрізняється від інших. Адже йдеться про безпеку людей. Єдине, що ми можемо зробити, аби пришвидшити процес, це запропонувати людям безкоштовно укласти індивідуальні угоди на обслуговування плит і колонок в їхніх квартирах із Газ-сервісом, – говорить технічний директор ТОВ «Газ-сервіс» Григорій Беспалов та додає: – Ці договори – це вимога закону та ваша згода на перевірку обладнання. І без неї фахівці просто не мають права обстежувати прилади, а АТ «Черкасигаз» відновити подачу газу на будинок.

Із власниками квартир у цих будинках Газ-сервіс готовий безкоштовно укласти угоди на обстеження та провести технічний огляд газових приладів.

Мешканці багатоквартирних будинків можуть звертатися за телефонами:
+380503783402
+380503783418

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору