Через спеку на Черкащині обмежили рух транспорту

30 травня 2019, 16:46

Через спеку на Черкащині обмежили рух транспорту

З 31 травня за умов підвищення температури повітря понад +28 градусів на Черкащині буде обмежено рух великовагових транспортних засобів. 

Зокрема, обмежать рух автомобільними дорогами загального користування державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 тонну і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн з 10.00 год. до 22.00 год. Таке обмеження діятиме протягом усього літнього періоду.

Заборона руху для великоваговагових транспортних засобів вводиться для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування у період спекотної погоди. Це вимушений захід спрямований для запобігання деформацій автомобільних доріг області та збереження дорожнього покриття у період спекотної погоди.

Для інформування водіїв про тимчасове обмеження руху встановлені відповідні знаки та панно на автомобільних дорогах. Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Службою автодоріг області визначено місця для відстою транспортних засобів, яким заборонено рух у світлу пору доби по Черкаській області

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Читайте такожЧеркаська патрульна поліція запрошує на акцію, присвячену безпеці пішоходів.

Коментарі

Вгору