Підозрюваних у вчиненні бунту в черкаській колонії взяли під варту

30 травня 2019, 17:17

Підозрюваних у вчиненні бунту в черкаській колонії взяли під варту

Чотирьох підозрюваних, які відбувають покарання в ДУ «Черкаська виправна колонія № 62» та підозрюються вчиненні бунту застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На підставі чого останніх направили до ДУ «Черкаський слідчий ізолятор», з метою мінімізації ризику вчинення ними тиску на свідків події та інших підозрюваних.

Під час розгляду клопотань, в судовому засіданні підозрювані повідомили слідчого суддю про застосування до них тортур та нелюдське поводження після подій 28 квітня.

За таких обставин слідчий суддя ухвалив зобов’язати Черкаську місцеву прокуратуру внести до ЄРДР відомості про злочин за ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та доручити відповідному правоохоронному органу проведення досудового розслідування, під час якого має бути здійснено перевірку обставин щодо можливого застосування до підозрюваних насильства з боку працівників правоохоронних органів в ДУ «Черкаська виправна колонія № 62» у період із 28 квітня 2019 року по 8 травня 2019 року.

Слідством встановлено, що 28 квітня 2019 року засуджені, що відбувають покарання у Черкаській виправній колонії № 62, здійснили напад на працівників установи. Досудове розслідування триває.

За інформацією прес-служби Соснівського районного суду

Читайте такожНа території Черкаської виправної колонії ввели режим особливих умов.

 

Коментарі

Вгору