ЧЕЛУАШ хоче придбати обладнання для техніки, якої в нього немає

31 січня 2017, 15:54

тендер

КП ЧЕЛУАШ за 3,8 млн грн планує придбати 5 кузовів для встановлення на автомобілі КамАЗ. Все б нічого, але таких машин в арсеналі комунальників немає, пише Інфоміст.

5 січня департамент економіки та розвитку за заявкою КП "ЧЕЛУАШ" оголосив тендер на придбання 5 кузовів для транспортних засобів, що прибирають сніг (піскрозкидачі та відвали).

Аукціон, що відбувся 26 січня, виграло підприємство "Агропром-1992", що входить до орбіти відомого в місті будівельника Анатолія Бурського та належить його дружині Лідії. Переможець запропонував ціну в 3, 577 млн грн.

Згідно з тендерною документацією, в разі укладання договору "Агропром-1992" поставить комунальникам 5 комплектів необхідного обладнання для встановлення на базі автомобілів КАМАЗ.  Пропозиція приватного підприємства «дослівно» відповідає вимогам організатора торгів.

Найцікавіше те, що відповідно довідки з Реєстру транспортних засобі МВС, жодного транспортного засобу виробництва Камського автомобільного заводу у власності черкаських комунальників немає.

У той же час "Агропром-1992" у складі своєї пропозиції на тендер на очищення міста надав довідку про наявне в них обладнання, серед якого можна знайти і кузови аналогічні за назвою та кількістю тим, що можуть бути продані комунальникам. Тобто по суті підприємство може продати власне майно, необхідне для участі в конкурсі.

Очевидно, що самостійно використати придбане обладнання комунальники не зможуть, тому цілком можливо, що “кмітливі” підприємці розраховують банально "повернути" інвестовані в обладнання кошти за рахунок місцевого бюджету, надалі беручи його в оренду чи надаючи в оренду власні автомобілі.

Директор комунального підприємства Олег Ашавський повідомив журналісту, що наразі не має часу на будь-які коментарі, оскільки зараз в нього “багато поточної роботи на підприємстві”. Ми також зателефонували головному інженеру КП Кирилу Шморгуну, який на момент оголошення тендеру виконув обов’язки керівника ЧЕЛУАШу, проте він кинув слухавку, дізнавшись, що телефонують журналісти.

Зауважимо, що фінансування на придбання цього обладнання передбачене, програмою соціально-економічного розвитку, яка була ухвалена сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Варто зазначити, що протягом 2016 року підприємство "Агропром-1992" отримало з міського бюджету майже 20 млн грн на ремонт вулиць міста.

Вгору