Частина депутатів у міській раді заявила, що не підтримуватиме виконком Бондаренка

18 січня 2018, 15:24

Фото: Вичерпно

Частина депутатів ЧМР відмовляється підтримувати у виконкомі представників громадськості, яких пропонує міський голова Черкас. Про це представники кількох політичних сил (БПП, Партії вільних демократів, депутатської групи «Громадянська позиція») заявили під час сьогоднішньої прес-конференції.

- Той склад, який був поданий на розгляд сесії, абсолютно не був узгоджений з депутатами. Нас просто поставили перед фактом. Якщо міський голова дійсно хоче, щоб був виконавчий комітет, то потрібно сідати і проговорювати все з депутатами, - зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Він каже, що кандидати від громадськості, яких пропонував міський голова, дійсно достойні.

- Але в місті Черкаси АТОвців багато, але яким чином визначити, хто з них кращий? Тому в такій ситуації нами було прийнято рішення, що депутати так уже названої «депутатської групи 22», не будуть підтримувати подання Анатолія Бондаренка про включення до складу виконкому осіб на громадських засадах. Моя думка така, що працювати у виконкомі повинні заступники міського голови, які нестимуть персональну відповідальність за свої дії, - сказав Олександр Радуцький.

Його слова підтримав депутат Олександр Згіблов. На його думку, у виконкомі необхідно працювати представникам політичних сил, які представленні у міській раді.

- І обов’язково вони повинні нести і політичну, і персональну відповідальність за все, що робиться у місті, - зауважив депутат.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору