Час зробити Розумний вибір

18 грудня 2018, 17:57

За життя навіть однієї людини можна домовлятись хоч із чортом. Лічені дні залишилися до виборів в об'єднані територіальні громади, які призначені на 23 грудня. Із усією гостротою постає питання про те, кому ж нададуть перевагу виборці: збанкрутілим партіям, які завели глибоку соціально-економічну кризу чи новим політичним силам, які пропонують нові ідеї і можуть реально змінити наше життя на краще. Про це розповів голова політичної партії "Розумна Сила" Олександр Соловйов.

Є така партія

Розчарування українців у владі і недовіра до політиків сьогодні сягнула таких масштабів, що від простих людей можна часто чути: мовляв, за кого не голосуй - все одно краще не стане. І в цьому є велика частка істини, але лише якщо розглядати політичні партії старої формації. Вони, дійсно, вже багато разів доводили, що є лише політичними бізнес-проектами, які йдуть у владу виключно задля власної наживи.

На щастя, в нашій країні з'являються нові, здорові політичні сили, і особливої уваги тут заслуговує партія "Розумна сила" на чолі з Олександром Соловйовим.

Олександр Соловйов вважає себе патріотом держави, в якій живе, працює та не збирається залишати її. Він стверджує, що щасливий від того, що живе в Україні, але країну треба змінювати. Бо не почувається вільною людиною. Адже для того, щоб так почуватися, потрібно мати впевненість у завтрашньому дні, мати гідну роботу, зарплату та доступні послуги. Власне, велике бажання змінити ситуацію стало відправним моментом в остаточному рішенні очолити нову політсилу і працювати командно.

– Я можу сказати, що партія зараз – це моє життя. Бо за ці 2 роки я зустрівся з тисячами людей, я побачив проблеми, які їх турбують, і я знаю, що можу створити сильну команду молодих професіоналів, які ці проблеми зможуть вирішити, — говорить він.

Про провальні реформи й ефективні зміни Олександр Соловйов 20 років прослужив у силових органах. Проте, залишив службу за власним бажанням. Сам він пояснює такий життєвий поворот певним розчаруванням людьми, які прийшли керувати країною. Бо вони не лише нічого не змінили, а й загнали країну в ще більшу безвихідь.

- Варто лише подивитися на реформи, які відбуваються. Провели реформу силових структур. Але на вулицю страшно виходити. Провели реформу медицини, але вона лишається недоступною для людей. Що робить держава? Вона залишає своїх громадян сам-на-сам зі страшними хворобами, хоча, я переконаний, що лікування важких захворювань повинно бути безкоштовним, — говорить Олександр Соловйов. — Чимало помилкових кроків зроблено і в сфері освіти. А це позначається на дисбалансі спеціалістів, дефіциті робітничих кадрів та трудовій міграції, яка стала справжнім лихом для країни. На думку політика, реформи начебто й задекларовані, але зміни не відчутні. — Моя мама працювала педагогом в інтернаті, і я, як дитина викладача, там навчався. Тому, знаю про освіту "з середини", — розповів політик. — Раніше діти виходили з інтернатів і мали якийсь фах. Зараз цього немає. Вони не отримують професії і не знають, як їм влаштуватися в житті. По суті, залишаються просто на вулиці. Чому ніхто не дбає про таких дітей? Та й навіть випускники "звичайних" навчальних закладів не завжди можуть себе реалізувати в своїй країні. І якщо процес міграції молоді не зупинити, важко уявити, якими будуть наслідки.

Що ж стосується розрекламованої пенсійної реформи, то, на думку Олександра Соловйова, вона нічого не дала простим людям, і лише законсервувала бідність мільйонів українських пенсіонерів.

Про боротьбу з корупцією

Зрозуміло, що як колишній представник правоохоронної системи, який знає усі тонкощі справи, лідер "Розумної сили" зауважив: важливо боротись не стільки з корупціонерами, скільки з системою, яка робить такі схеми.

Як приклад він навів ситуацію, яка склалася з ціною на газ для населення. «Усім відомо, що за Конституцією надра України належать народу. І дві третини газу, які йдуть на наше внутрішнє споживання - це газ нашого власного видобутку. Але ось парадокс: ціни на нього чомусь визначаються за ціною імпорту, а вартість українського газу, який коштує в рази менше - взагалі не враховується. Якщо називати речі своїми іменами - то українців, які і так ледь зводять кінці з кінцями, нахабно грабують. Те ж саме можна сказати і про корупційну схему «Роттердам +», завдяки якій нас з нового року очікує підвищення вартості електроенергії через здорожчання вугілля. У мене просте питання: чи бачив хтось в Україні вугілля з Роттердама? Все це - корупційні схеми на державному рівні», - заявив Олександр Соловйов.

На його думку, ситуацію в Україні можна досить швидко змінити на краще. Для цього потрібно стимулювати ділову активність, давати пільги інвесторам, які створюватимуть робочі місця, знизити податки для малого й середнього бізнесу та переглянути механізм формування ПДВ.

Звичайно ж, потрібно зробити усе, щоб в Україні настав мир, який забезпечить не лише спокій, а й відродить "розхитану" економіку. Політик переконаний, що миру можна досягнути лише шляхом переговорів. Іншого шляху просто немає. "За життя навіть однієї людини можна домовлятись хоч із чортом", - вважає лідер "Розумної сили".

Програма та цілі партії настільки прості, близькі та зрозумілі кожному українцю, що в найкоротші терміни "Розумна сила" завоювала численних прихильників, а її відділення вже працюють в усіх районах Черкаської області.

На майбутніх виборах представники партії боротимуться за представництво в ОТГ, тож, у жителів Черкащини є шанс вибрати гідних керівників нової формації, а не обирати за принципом "з кількох бід - найменше". Інакше ми ніколи не викарабкаємося з тієї ями, в якій опинилися.

Вгору