“Час діяти, Україно!”: 150 переможців залучать на розвиток громад понад 40 млн грн

04 липня 2024, 11:05

Терапевтичні сади та реабілітаційні простори для ветеранів, ресурсні кімнати, кінопростори та хаби для молоді, а ще — необхідне медичне обладнання для лікарень. У межах конкурсу «Час діяти, Україно!» Благодійний фонд «МХП-Громаді» підтримає 150 проєктів на загальну суму більш ніж 14 млн грн. Cеред переможців – 36 проєктів з Черкащини. Вже до кінця року вони будуть реалізовані у громадах області та почнуть діяти для потреб людей.

Організатори конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» оголосили переможців, які отримають до 100 тис. грн на втілення власних проєктів. Гранти підуть на підтримку місцевих ініціатив, спрямованих на розв’язання важливих соціальних проблем в громадах. Цьогоріч на конкурс подали рекордну кількість заявок – 912.

«Цей конкурс є втіленням нашої місії допомагати організовуватися в громадах для вирішення їх соціальних, економічних та екологічних проблем. З кожним роком проєкти стають цікавішими та відображають тренди, які відбуваються в громадах. Тож якщо у 2016 році проєкти стосувалися заміни вікон і ремонт доріг, то сьогодні – це про ветеранські простори, укриття, які можуть слугувати освітніми просторами, молодіжними хабами для неформальних зустрічей та спілкування, наприклад», - розповіла Голова Ради розвитку громад БФ «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

Загальний бюджет проєктів-переможців цього року сягнув 40,8 млн грн. З них сума грантів, які надасть Благодійний фонд «МХП-Громаді» становить 14 млн грн, а сума співфінансування – 26,76 млн грн. Це – рекордна сума співфінансування, яку планують залучити переможці конкурсу на реалізацію власних проєктів в громадах.

Повний перелік переможців опублікований на сайті конкурсу «Час діяти, Україно!».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору