Бюджет розвитку Черкас нарешті ухвалено

28 квітня 2015, 12:46

917731

Депутати Черкаської міської ради нарешті ухвалили бюджет розвитку. За таке рішення проголосувало 38 народних обранців. 

За словами директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, бюджет розвитку ще є досить сирим, оскільки багато пропозицій вносилися "з голосу", проте нарешті можна розпочинати роботи по капітальним ремонтам доріг, закладів освіти тощо.

- Нарешті громада може бути щаслива, що бюджет розвитку ухвалено. У дуже великих муках він народжувався, узгоджували ми його і на рівні виконкому, потім перейшли працювати в раді, потім з громадськістю, з головами фракцій, з представниками партій, директорами департаментів. Сьогодні депутати нарешті його ухвалили.  Тепер ми можемо здійснити усі необхідні правочини із забезпечення наших гарантійних зобов'язань, капітальний ремонт і реконструкції доріг, житлового фонду, словом розвивати наше місто. Бюджет розвитку ще є достатньо сирим, оскільки дуже багато пропозицій вносилися з голосу. Можливо ще потрібно буде вносити певні коригування у нього. Мені здається, що нам потрібні велодоріжки і набережна, щоб такий колосальний ресурс (у цьому році ми маємо понад 230 млн грн) витрачати на об'єкти, які є нагальними для усього міста. Сталося як сталося, депутати вповноважені приймати бюджет розвитку з урахуванням об'єктів на їхніх виборчих округах. Потрібен був компроміс і його було досягнуто, - зазначила Наталія Джуган.

Задоволений ухваленням бюджету і секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

- Наршеті ми зможемо розпочати капітальні ремонти дитсадків, шкіл, доріг, освітлення, місто нарешті запрацює. І депутати, і я щасливі, що ми далі працюємо на розбудову міста, - заявив Радуцький.

Нагадаємо, учора секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький назвав цьогорічний бюджет розвитку кращим за усю історію Черкас.

Поділитись

Коментарі

Світлана сказав:

Варто звернути увагу на прибудинкові території, зливову каналізацію, дорогу за маршрутом № 20 в районі “Митниці”

Вгору