“Був позбавлений батьківських прав та погрожував розправою”: у Черкасах врятували п’ятьох дітей від побоїв батька

15 вересня 2021, 13:42

Фото тематичне

Вчора, 14-го вересня, до Служби у справах дітей надійшло повідомлення про те, що багатодітній родині з Черкас голова сімейства вчиняє фізичне насилля до дітей. Від побоїв страждали як діти, так його цивільна дружина - мати 5-х діток. На чоловіка складено ряд адміністративних протоколів. Діти та їх мати в безпеці.

Про проблеми в родині повідомив сусід. Чоловік зателефонував і розповів, що по сусідству сильно кричать діти,  а їх батько б’є їх палицею.

Про це журналістам “Про все” розповіла очільниця міської Служби у справах дітей Світлана Шишлюк.

- В Службі у справах дітей відреагували негайно. Ми виїхали на місце, разом із медиками та поліцією все зафіксували. В одного з хлопчиків була вся рука у синцях, від плеча до пальчиків, а у дівчинки був синяк на лобі, - повідомила посадовиця. - Нашими службовцями були складені необхідні документи та акти. Мати дітей, яка також зазнавала насильства погодилась отримати допомогу. На сьогодні діти і жінка знаходяться у безпеці. Ми помістили їх до кризового центру та працюємо з постраждалими, адже дітям треба відвідувати навчання та гуртки. Далі Центр соціальних служб та поліція будуть працювати із батьком дітей. 

Світлана Олександрівна також розповіла, що чоловік поводив себе дуже агресивно та погрожував “прийти і розстріляти” наших працівників Служби. 

- За наявною  інформацією, у цього чоловіка також є діти від першого шлюбу і разом із колишньою дружиною він був позбавлений батьківських прав, - повідомляють у Службі у справах дітей.

Як повідомили нашим журналістам в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області, подія трапилась в одному з будинків на вулиці Кобзарській. На чоловіка складено ряд адміністративних матеріалів за вчинене.

- На чоловіка було складено кілька протоколів: за ст. 173 (Дрібне хуліганство - ред.), частини першої ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї -ред.), ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей - ред.) та ст. 185 (Злісна непокора - ред.) КУпАП. Наразі вирішується питання щодо подальшої долі родини, - інформують в обласній поліції.

Найближчим часом правоохоронці обіцяють опублікувати відео події.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Саша :

Этот “человек” сейчас свободен. Дома сидит и по улице разгуливает……

Вгору