“Будівництво світлофора біля Епіцентру в Черкасах є недоцільним”, – міська рада 

15 серпня 2023, 11:20

Фото тематичне

Депутати міської ради не підтримали петицію щодо встановлення світлофора біля Епіцентру по проспекту Перемоги в Черкасах.   

У пояснювальній записці до проєкту рішення йдеться, що проведеним розрахунком інтенсивності руху транспорту та пішоходів біля Епіцентру встановлено, що на сьогоднішній день, не виконується жодна з п’яти умов,  необхідних для будівництва світлофора на цій ділянці дороги. 

- Будівництво світлофорного об’єкту біля Епіцентру по проспекту Перемоги є недоцільним та таким, що суперечить вимогам нормативів, - йдеться у записці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іванович :

Легше всього відмовити громадянам , що підписані під петицією і тим хто не підписався а в душі був прихильником. Проаналізуйте наявність світлофорних обєктів по місту і не виключена можливість що знайдеться декілька обєктів, які можна демонтувати без шкоди дорожньому руху та встановити біля Епіцентру!

А :

Типова відписка,яка вказує на факт відмови без роз’яснення причин.Так завжди чинять чиновники будь-якого рівня.Щоб без питать і назавжди.Безапеляційно.Ця ділянка дороги вкрай небезпечна для пішоходів і водіїв.Але спроби вплинути на цю ситуацію на користь громадськості вкотре виявилися марними.

Вгору