Будівлю черкаської музичної школи прикрасили мініскульптурою “Барабан-яблуко”

03 червня 2024, 20:17

У Черкасах будівлю корпусу №2 музичної школи №2 прикрасила мініскульптура "Барабан-яблуко". Її автором є відомий черкаський скульптор Владислав Димйон.

Робота є продовженням проєкту мініскульптур музичних інструментів на фасадах мистецьких закладів Черкас. Бронзова мініскульптура "Скрипка-груша" вже прикрашає корпус №1 цього закладу.

Відкриття приурочили до відзначення 55-річчя від заснування закладу.

Також під час заходу відбулася презентація стінопису "Музика – струни душі" в приміщенні першого корпусу музшколи. Він був створений за кошти міської програми "Надання цільових стипендій у галузі культури". Автор цієї роботи – Віра Цилюрик, викладач Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута. Цей проєкт дає змогу дітям поринути у творчу атмосферу, надихає їх на нові звершення та перемоги.

Ще один проєкт, який презентували під час заходу – нотна збірка ансамблів для фортепіано в обробці та аранжуванні Валентини Яковенко та Ольги Панченко "Музичні візерунки", яка також побачила світ завдяки міській програмі надання цільової стипендії у галузі культури.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору