“Будемо брати штурмом”, – черкащан не пускають на зустріч із президентом (фото, відео)

31 липня 2019, 13:25

"Будемо брати штурмом", - черкащан не пускають на зустріч із президентом (фото)

Близько 50 обурених жителів Черкащини у ці хвилини стоять під стінами обласної ради з метою потрапити на зустріч з Володимиром Зеленським, який сьогодні завітає до Черкас із робочим візитом. Втім, охорона не пускає їх до адмінбудівлі, аргументуючи це тим, що їх немає у списках запрошених.

Жителі села Ягубець приїхали до Черкас, щоб особисто поскаржитися главі держави на дії Держгеокадастру в області, який, на їхню думку, штучно гальмує процес розпаювання земель.

- Ми вже 5 років не можемо отримати свою землю, хоча маємо всі дозволи і документи. Спочатку районний, а потім і обласний Держгеокадастр почали нам "вставляти палиці в колеса", - зазначив працівник КСП "Ягубець" Сергій Мальований. 

Обурені поведінкою охорони і представники Ради ветеранів Черкащини та інші черкаські активісти, яких також не пускають всередину.

Зокрема, представник ГО "Опір свавіллю влади" Олег Лисак розповів, що їх виштовхували із будівлі, апелюючи до того, що їх немає у списках запрошених.

- Чому одні люди спокійно проходять, а нас не пускають, вони що обрані? Що це за списки запрошених? Нічого не змінилося. Візит президента Зеленського в Черкаси - режим Януковича-Порошенка в дії, - зазначив Олег Лисак.

Його також здивувало і те, що з людьми говорив не уповноважений представник обласної влади, а представник охорони президента. Який зазначив, що глава держави після зустрічі в адмінбудівлі вийде до людей і поспілкується з ними.

У ці хвилини люди чекають Володимира Зеленського у сквері за Будинком рад.

Коментарі

Арсен сказав:

Все перетворюють у цирк.Ну яка рада ветеранів?Які ветерани,скільки їм повинно бути років?Пройдисвіти,що хочуть задовольнити власні амбіці1! Геть!

Вгору