Черкаський “Білий лотос” може залишитися без наставника

24 листопада 2021, 13:22

Черкаський буддійський храм "Білий лотос" уже понад місяць функціонує без головного наставника, відтоді як засновник храму Володимир Скубаєв помер 4 жовтня.

У "Білому лотосі" журналістам "Про все" повідомили, що зараз храм функціонує як і раніше, проте єдиного наставника немає, всі питання вирішує рада Школи.

- Раз на місяць проходить з'їзд Школи, де присутні керівники філій та відділів, на якому вирішуються основні питання життя Школи. Це основний орган управління, який затверджує усі рішення. Було проведено збори членів громади, на яких головою Буддійської громади обрали Руслана Ільясова. Хранителем Храму та пам'яті Вчителя було обрано Галину Кривенко, ученицю, послідовницю та дружину Володимира Скубаєва, - розповіли в "Білому лотосі".

Також журналістам повідомили, що для того, аби стати Учителем необхідно досягнути найвищого 5 рівня, заради якого потрібно їхати в Лаос. Такий рівень мав Володимир Скубаєв. Але це дуже непросто, тому "Білий лотос" може бути без наставника навіть десятки років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору