БПП, Опоблок, “Батьківщина” та “радикали”можуть зірвати вибори на Шполянщині

23 квітня 2017, 18:12

Фото: Про все

На виборах до Шполянської об’єднаної територіальної громади черговий скандал. Представники парламентських партій, у тому числі і пропрезидентської БПП, блокують роботу міської виборчої комісії. В свою чергу представники Комітету виборців України зазначають, що це є свідомим намаганням зірвати вибори до Шполянської ОТГ.

Учора, на засіданні Шполянської районної комісії було оголошено постанову ЦВК про дострокове припинення повноважень міської виборчої комісії, (головою якої була представник ВО«Батьківщини» Тетяна Ляшенко) та більшістю в дев’ять голосів обрано її новий склад. Про це було направлено відповідні постанову та протокол засідання до ЦВК.

Сьогодні ж на перше засідання комісії з 16 її членів з’явились тільки шість. Серед відсутніх - три представники партії  БПП «Солідарність» на чолі з головою новоствореної комісії, «Батьківщина», Радикальна партія Ляшка, Опозиційний блок.

Голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик зазначив, що це свідоме  намагання зірвати вибори до Шполянської ОТГ.

- Особливо прикро бачити, що серед цих партій є представники БПП, тому що вони, як провладна сила, повинні бути стандартом і гарантом виборчого процесу. КВУ сподівається, що ситуацію буде виправлено. КВУ звертається до цих політичних сил, щоб вони провели роботу зі своїми представниками і забезпечили нормальний виборчий процес, - зауважив Максим Михлик.

Журналісти «Про все» звернулись до районних осередків згаданих партій, намагаючись уточнити причину відсутності їх представників на засіданні комісії та з’ясувати, чи не є це спробою зірвати вибори до Шполянської ОТГ. На це отримали від партійців категоричну відмову надавати будь-які коментарі та брати на себе відповідальність.

Незважаючи на те, що головою новообраної комісії є представник провладної партії БПП «Солідарність», голова обласного осередку БПП Сергій Кудактін також не зміг прокоментувати ситуацію. Він зазначив, що наразі збирає дані по ситуації та не готовий коментувати її.

Нагадаємо, минулий склад Шполянської міської виборчої комісії згідно з постановою ЦВК було розпущено через систематичні порушення виборчого законодавства.

Коментарі

Вгору