Ботнара у Слов’янську ледве не обстріляли з міномета (фото)

19 червня 2014, 16:00

Голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар разом із свободівцями та прихильниками учора побував поруч зі Слов'янськом, пише "Прочерк".

«На горі Карачун зустрілися із нацгвардійцями-уманчанами. Зокрема, було радісно побачити нашого уманського свободівця Сергія «Кешу», який має тут вже інше псевдо. Живий, здоровий, веселий та зі своєю субкультурною зачіскою», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Юрій Ботнар. – На блокпості з іншого боку Слов'янська потрапили в зону ураження: саме коли ми під'їхали, терористи почали обстрілювати позиції наших бійців із мінометів. Нас попросили від'їхати, потім ми повернулися після припинення вогню. Вже коли від'їжджали, нас затримали і обшукали наші. Але до цих блокпостів не маю жодних претензій (нагадаємо, у пана Ботнара був конфлікт із представниками блокпосту на в'їзді до Черкас. Згодом вони порозумілися, – ред.) – тут все більш, ніж виправдано. Ціна – життя українців.
Побажали усім залишатися здоровими і обов'язково живими. На всі блокпости передали гостинці з Черкащини – вітаміни (огірки, помідори, зелень), сало тощо. Отримали там неоціненний заряд бадьорості, віру в Українську Перемогу та захоплення цими, без сумніву, найсміливішими людьми. Сьогодні я побачив, як насправді виглядає Патріот. Ми ще повернемось!»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору