Боржники із виплати аліментів мають можливість відпрацювати на КП «Черкаситеплокомуненерго»

17 квітня 2019, 09:36

Боржники із виплати аліментів мають можливість відпрацювати на КП «Черкаситеплокомуненерго»

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», відповідно до рішення міськвиконкому, визначене як одне з підприємств, де люди, які заборгували за аліменти, можуть відпрацювати свій борг. Про це інформує директор підприємства Павло Карась.

Кожен з громадян, направлених на підприємство, отримує обсяги на визначені години примусових робіт. Це загальна праця така як прибирання, навантаження сміття, можливо, фарбування тощо.

– Це некваліфіковані роботи, за які ми нараховуємо кошти та здійснюємо оплату державній виконавчій службі. Таким чином, людина відпрацьовує свій борг перед державою. А вже державна виконавча служба направляє кошти тому, хто визначений судом як отримувач коштів, – пояснює Павло Карась.

Днями на підприємство прийшов перший такий громадянин. Та на великому комунальному підприємстві більше, ніж 160 об’єктів по місту, 36 котелень, більше, ніж 80 центральних теплових пунктів, три виробничі бази, тобто велика територія, великий обсяг робіт.

– А тому робочі руки тут завжди потрібні й ми можемо таким чином виконувати цю суспільно-корисну місію, – зазначив Павло Карась.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Читайте такожЧоловік заборгував черкащанці більше 100 тисяч гривень аліментів.

Коментарі

Вгору