Бортник звинуватив Радуцького у створенні штучної сміттєвої кризи

21 серпня 2017, 15:18

Відомий черкаський підприємець Андрій Бортник, який займався тривалий час прибиранням у Черкасах, вважає, що ситуація із виникненням проблем із сміттям у місті створена штучно. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. 

- Стосовно прибирання міста. Враховуючи велику кількість скарг на відсутність прибирання міста хочеться пояснити - ситуація створена штучно, з метою понизити рейтинг міського голови Олександром Радуцьким.

В 2016 році був проведений тендер на прибирання на 2016-2017 роки. На початку 2017 року в бюджеті були відсутні кошти і тому частина виконання була перенесена на 2018 рік. Це робилось для того, що б в другому півріччі, коли кошти в бюджеті з'являються зробити зворотню перекидку з 2018 на 2017.

Для цього потрібен лист директора департаменту ЖКК та голосування депутатів на сесії. Але пан Радуцький в моїй присутності в ультимативній формі заборонив це робити.

Потреба в цих роботах нікуди не зникла, в наступному тендері є ті ж самі види робіт. Але до його проведення це дає змогу критикувати мера та розгойдувати ситуацію в місті.

Хоча крайнім, як завжди, виявиться директор департаменту ЖКК. Так що жодного безладу- просто політика", - написав Бортник.

Коментарі

Игорь сказав:

Так наверное сам Бортник и его приспешники и поднимают гвалт с мусором, бабосики не текут в карман

Cocos сказав:

Та не Игорек, не то пальто ты примеряешь! Правильно коммерс тему раскрыл: Крадуцкому просто прижали мальохо, вот он и хочет типа на мера перекинуть всю эту псевдоисторию с мусором! Шайтан окаянный!

Вгору