Бортник спростовує інформацію про те, що він розганяє працівників СУБів

23 травня 2019, 16:56
Бортник спростовує інформацію про те, що він розганяє працівників СУБів

Фото Олександра Радуцького/Facebook

Нещодавно в Черкасах завершився конкурс, за результатами якого було визначено управителя для тих будинків, де не було створено ОСББ. Тепер згідно з законом жителі цих будинків підписують договори із ТОВ "Сантехбудконструкція", а Придніпровський і Соснівський СУБи буде ліквідовано. При цьому підприємець зазначив, що працівники цих комунальних підприємств можуть звертатися до фірми-управителя стосовно роботи.

Під час сьогоднішньої сесії міськради депутат Олександр Радуцький виступив із пропозицією переглянути відповідне рішення виконкому, однак колеги обранця не підтримали. Раніше депутат писав на своїй сторінці у мережі Facebook про те, що працівників СУБів розганяють, залишаючи без роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окремі рахунки і нові тарифи – підприємець розповів, як фірма-управитель працюватиме замість СУБів

Андрій Бортник, який представляє підприємство, у свою чергу таку інформацію спростовує.

"Учора вранці на запрошення Романа Моторного разом із директором ТОВ "Сантехбудконструкція" провели зустріч з працівниками Соснівської СУБ. Знаючи бажання певних депутатів всіма силами перешкоджати розвитку міста, особисто підтвердили робітникам СУБ, що ми готові прийняти їх на роботу. Такі ж зустрічі проводились та будуть проводитись з іншими робітниками Придніпровської та Соснівської СУБ", - написав він на своїй сторінці в сомережі.

Коментарі

Вгору