Віктор Борисов журналіст

Бортник нарешті – “гуд бай”

02 червня 2020, 20:20

У серпні 2019 року я почав відправляти мерові Черкас Бондаренку квитанції на вивезення великогабаритного сміття від "Нової Якості". Причина демаршу - ця організація не укладала зі мною угоди на таку послугу.

І от сьогодні, через 9 місяців, виконавчий комітет Черкас проголосував за розірвання договору на вивезення великогабаритного і ремонтного сміття із підприємством «Нова Якість».

Здоровий глузд торжествує нарешті? Частково - так. Але проблема з вивезення великогабариту залишається...

І вирішити її не так складно, як на мене.

Чому Бортник не хотів укладати угоду з кожним черкащанином? Бо відсоток відмов був би дуже великий. Хтось викидає "великогабарит" раз на кілька років. Хтось - раз на кілька місяців.

Однак будівництво в місті ведеться. Ремонти у квартирах - робляться...Отже, негабарит утворюватиметься регулярно.

Ця послуга - адресна. А "Нова Якість" нахрапом намагалася "розкидати" її на кожного.

Тому в ідеалі кожен житель Черкас має знати: маєш великогабаритне сміття? Телефонуй в таку-то організацію (ідеально - "Служба чистоти"). Там тебе записують в чергу й повідомляють - коли їхній транспорт забере твій негабарит і скільки це коштуватиме.

Приблизно так...А Бортник нарешті- гуд бай.

Хоча цей тип обов'язково знов судитиметься...

Всі тексти автора

Коментарі

Василь сказав:

Витя, кто тебе сказал, что ты журналист? Угомонись, в конце то концов.

Ольга сказав:

Чому ви собі дозволяєте вести себе не корректно? Віктор Борисов пише на болючу тему і я теж його підтримую. Може, це і невеликий тариф, а якщо сім”я із 4х людей не робить ремонт та нічого габаритного не викидає, то на якій підставі вона повинна сплачувати 52 грн.? ЗА ЩО? “Служба чистоти” бере 24 грн./людини і тільки за побутове сміття, а за менші гроші у інших областях взагалі такого поняття не мають, щоб відокремлювати поняття “смття” та “великогабаритне сміття”. Спитайте у них, ЯК вони “поміщаються” у тариф менше 20 грн.?
Так що, Василь, якщо людина пише правильні речі, треба її підтримувати, а не принижувати. Вам стало б легше, якщо він написав просто “черкащанин”?

Людмила сказав:

Я стовідсотково підтримую Вас і не лише я, а й усі мої знайомі!

Вгору