Бондаренку не сподобалися заяви КВУ про черкаські вибори

02 червня 2014, 18:42

Кандидата у мери Черкас, голову обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолія Бондаренка обурила заява юриста Черкаської обласної організації Комітету виборців України Алли Юрковської, що вибори міського голови можна вважати такими, що відбулися. Тому він зявив, що з КВУ вже слід закінчувати. 

- Те, що Комітет виборців України говорить, що ці вибори можна вважати такими, що відбулися, тоді, мабуть, з цим комітетом вже слід закінчувати. Це тоді комітет сприянню фальсифікації на трьох дільницях. Є різні громадські організації, які спостерігають на виборах, от скільки їм заплатять, так вони і спостерігають. Я вважаю, що якщо є фальсифікатори, то вибори потрібно визнавати тоді, коли останній з них сидить у в'язниці, - прокоментував заяву Бондаренко.

За словами регіонального координатора мережі «Громадські ініціативи України» в Черкаській області, керівника «Асоціації незалежних творчих ініціатив» Сергія Пасічника, який десять років працював у КВУ, поки "Батьківщину" влаштовували результати виборів, то до комітету виборців претензій не було.

- У 2004 році, наприклад, саме завдяки скаргам КВУ і заявам Микола Катеринчук зміг витягнути доказову базу на суді, коли був третій тур виборів. Адже тоді штаби "Нашої України" активно просаботували цей момент збору заяв і скарг. Тому я б так не недооцінював роботу моніторингових організацій. Незалежне спостереження дає змогу зафіксувати багато чого такого, на що політики закривають очі, - відповів Пасічник.

Поділитись

Коментарі

Вгору