Бондаренко з Табурцем купили розмальовані контейнери від танкових снарядів (ФОТО)

17 грудня 2022, 10:41

Благодійний аукціон із символічною назвою «Життя перемагає» провели в Черкасах. Його лотами стали ексклюзивні доробки, створені вихованцями дитячої художньої школи імені Данила Нарбута. Юні митці розмалювали контейнери від танкових снарядів.

На продаж виставили близько 30 творів. Над їхнім створенням діти віком від 6 до 16 років разом зі своїми викладачами працювали майже півтора місяці. На частині своїх доробків залишили побажання для наших військових.

Від 5 до 15 грудня розписані рештки боєприпасів експонували на виставці, які проходила в обласному художньому музеї. Доброчинний аукціон для допомоги українським захисникам зініціювала громадська організація «Наш батальйон».

Як розповіла його волонтерка Інна Лук’янченко, у такий спосіб збирають кошти для технічного підсилення однієї із бригад, яка нині тримає оборону під Бахмутом.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко придбав роботу 14-річної Юлії Хандій – учениці відомого художника Володимира Яковця, який нині викладає в школі імені Данила Нарбута. Розписаний тубус очільник Черкас передав у фонд музею директорці Ользі Гладун.

Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець теж долучився до аукціону і обрав лот "херсонський" - з намальованими кавунами на тубусі, що символізують звільнений український Херсон.

У підсумку від продажу арт-об’єктів та збору в скриньку організаторам вдалось виручити 192 тисячі 100 гривень.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору