Бондаренко вирішив не відмовлятися від премії

26 березня 2019, 15:53

Бондаренко погодився на своє преміювання з другою спроби

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не заветував рішення міськради про його преміювання, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2019 році. 

Рішення міськради значиться на сайті мерії, як чинне.

Тепер, окрім заробітної плати, мер буде також отримувати:

- надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо працює над розробленням проектів нормативно-правових актів, проводить експертизу проектів таких актів, в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років;

- щомісячне преміювання в розмірі 380 відсотків посадового окладу;

- матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати;

- надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати під час надання щорічної відпустки.

Нагадаємо, що це вже другий раз, коли депутати ЧМР підтримали проект рішення про преміювання міського голови. Юрист ЧМР Олександр Мазур зауважив, що відповідно до закону про працю за такий проект рішення повинні були голосувати ще в грудні.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко запевнив, що має намір накласти вето на це рішення, але досі ще цього не зробив. І мер справді ветував це рішення 7 березня.

Проте депутати Черкаської міської ради вдруге проголосували за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Цей проект рішення підтримали 22 народні обранці. Відповідний проект рішення на розгляд вніс секретар міської ради Ярослав Нищик. Цього разу Анатолій Бондаренко рішення не ветував.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору