Бондаренко розповів про стан дітей, які перебувають в лікарні

10 травня 2018, 10:25

Всі діти з 8 школи, які потрапили до лікарні через отруєння невідомою речовиною, на сьогодні перебувають у задовільному стані. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Щойно відвідав обласну дитячу лікарню, де перебувають дітки з 8-ої школи. Поспілкувався з головним лікарем Миколою Кондрацьким та батьками учнів, які зранку привели своїх дітей на повторні аналізи. Їхні результати – в нормі. За словами Миколи Івановича, всі діти на сьогодні перебувають у задовільному стані. До кінця тижня школярі, які ще перебувають у лікарні, повернуться додому. Хворих із середньою та важкою тяжкістю – немає, - написав очільник міста.

Також він повідомив, що у зв’язку з цією ситуацією, дасть доручення профільному департаменту розробити низку комплексних заходів безпеки в школах нашого міста.

Він також звернувся до дописувачів соціальних мереж з проханням не розповсюджувати чутки й не продовжувати нагнітати паніку.

- Розумію, що багатьох цікавить, що ж трапилося насправді й чим отруїлися діти. Утім, відповідь на це зможуть дати лише компетентні органи, тож дочекаймося їхніх висновків. У лікарні вже працює прокуратура, - зазначив Бондаренко.

Вгору