Бондаренко розповів, на що буде витрачати свою премію

08 квітня 2019, 09:36

Бондаренко розповів, на що буде витрачати свою премію

Черкаський мер розповів, що думає про медицину та спорт у Черкасах. А також поділився думками з приводу нових тролейбусів та лізингу, посаду директора департаменту фінансової політики та власну премію, пише "Zmi.ck.ua".

Про медицину

- Цьогоріч на закупівлю нового медичного обладнання передбачили рекордну суму – 97 мільйонів гривень. Це найбільше фінансування галузі за останні п’ять років. Новітнє обладнання закупимо для того, щоб діагностувати ранні стадії захворювання. Зрозуміло, що важко все зробити одночасно – ремонти у лікарнях, нове обладнання. Тим більше, коли останні 30 років ніхто нічого не робив в цьому напрямку. Але ми поступово працюємо. Результат вже є.

Бондаренко розповів, на що буде витрачати свою премію

Про спорт

- Зробити Черкаси найспортивнішим містом України – це одна із наших основних цілей. Саме тому чималу частину коштів інвестуємо в цю галузь. Наприклад, на території Центрального стадіону плануємо створити хостел для спортсменів, які будуть приїжджати до нас під час проведення всеукраїнських змагань.

Окрім того, закладені кошти для проведення рекуперації басейну та ПС “Будівельник”.  Триває ремонт у залі боксу, які розміщено у колишнього приміщення “Фотоприладу”. Також плануємо відремонтувати його фасад. Не слід забувати у якому стані передали у власність міста це приміщення. Там десятиліттям ніхто нічого не робив.

Про нові тролейбуси та лізинг

- Зараз у із цього питання відбувається затримка. Чому?" ПриватБанк" запропонував місту такий варіант лізингу, який є невигідним: ми платимо одразу 10 млн грн, а ще 5 млн грн маємо віддати банку через рік-півтора. Тому поки вивчаємо інші пропозиції. Зараз у нас є 10 млн. Можливо, купимо один автобус великої місткості.

Про премію у 400 %

- Дійсно декілька разів я відмовлявся від премії, хоча за це голосували депутати.  Постійно ветувати це рішення я також не можу. На жаль, програму допомоги онкохворим дітям ще не розробили. Тому я вирішив на цей раз не відмовитися від премії, а на її основі створити фонд міського голови.  Планую кожного місяця звітувати перед громадою про витрачені кошти з нього. Мені здається, що наразі це оптимальний варіант.

Про посаду директора департаменту фінансової політики

- Багаторічний керівник цього департаменту Наталія Джуган із 1 квітня не займає цю посаду. Тому було оголошено конкурс. Подавати свою кандидатуру для розгляду може будь-який кандидат. Орієнтиром буде фаховість спеціаліста. Жодних призначень за партійним принципом у міській раді більше не буде. А поки тимчасово виконуючим обов’язки керівника департаменту працює Тетяна Харенко.

Читайте такожМер Черкас розповів, чому не заветував рішення про своє преміювання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору