Бондаренко розповів, як постраждалим внаслідок ракетного удару по Черкасах отримати виплати

03 жовтня 2023, 21:06

У Черкасах міська комісія продовжує обстежувати квартири, які постраждали після ракетного удару, і переміряти пошкоджені вікна. Встановлено, що розбито понад 440 вікон у 22 багатоквартирних та 12 приватних будинках.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Він зазначив, що не всі громадяни, які потерпіли внаслідок ракетного удару, звернулися із відповідними заявами на обстеження до департаменту ЖКК Черкаської міської ради.

- Прошу громадян, вікна осель яких пошкоджено через ворожу ракетну атаку та потребують заміни, не зволікати і активніше подавати відповідні заяви до департаменту житлово-комунального комплексу, - сказав мер.

Подати заяву можна в Черкаській міській раді (вул. Байди Вишневецького, 36) кабінет 512, телефонувати за номером 36 11 35.

Після подачі заяви відповідний акт передається департаменту соціальної політики, який проводить виплати у розрахунку 3 тисячі 700 гривень за квадратний метр пошкодженого вікна.

Наразі, за словами Бондаренка, вже замовлено 30 вікон для 14 квартир.

- Що стосується знищеного майна підприємців, йде процес розробки механізму виплати фінансової підтримки. На даний час триває прийом заяв від підприємців щодо обстеження пошкоджених об’єктів та тривають самі обстеження, - додав міський голова.

Для фінансової допомоги у міському бюджеті закладено 5 мільйонів гривень. Якщо потреба виявиться більшою, тоді міськрада ухвалюватиме зміни до бюджету.

Щодо зруйнованого готелю «Центральний», то нині для нього замовляють інструментальне обстеження. Воно і визначить, які приміщення підлягають експлуатації, а які - ні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Stavichka :

Хочеться порадити Бондаренкові якось швидше рішати ці проблеми. Зима вже незабаром. Було б краще, якщо б відповідних фахівців не забирали до ЗСУ. А то нікому вже вставляти вікна, відновлювати будинки. Стільки будівельників, електриків, слюсарів вже мобілізували и продовжують мобілізовувати. А ОВА навіть не реагує на такі випадки.

Вгору