Бондаренко пропонуватиме депутатам голосувати за громадських активістів у виконкомі

17 січня 2018, 15:31

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко готовий наново винести на розсуд депутатів проект рішення щодо формування виконавчого комітету. Про це він сказав після того, як депутати не проголосували за запропонованих мером кандидатів на членів нового виконкому.

- Я хотів би, щоб депутати пояснили жителям міста, чому вони не голосують за кіборга, за відому журналістку, за волонтера. Бо треба відверто сказати, що депутати хочуть, щоб у виконкомі були їхні люди, аби й надалі лобіювати ларьки, забудови, виділення комунальних приміщень за безцінь, - сказав Анатолій Бондаренко. – Я готовий додати до кандидатів ще громадських активістів та волонтерів. І працювати далі. Наступного разу я запропоную проголосувати виключно за громадських активістів, щоб у виконкомі був кворум.

Наразі ж Черкаси житимуть без виконавчого комітету.

- Зараз виконкому немає. І якщо будуть якісь питання, які розглядаються виключно виконавчим комітетом, наприклад, перекриття вулиць, влаштування дітей-сиріт до дитбудинку тощо, то я не знаю, як в такому разі діяти, - зазначив Анатолій Бондаренко.

Також він зауважив, що рішення депутатів із попередньої сесії, коли вони розпустили виконавчий комітет, суперечило закону України «Про місцеве самоврядування». Адже, говорить Анатолій Бондаренко, проект рішення про утворення виконавчого комітету повинен був розміщуватися на сайті міськради упродовж 20 днів.

Коментарі

Вгору