Бондаренко під час сесії міськради сходив на кладовище і записав відео

24 жовтня 2023, 13:07

Сьогодні, 24 жовтня, під час сесії Черкаської міськради, на якій громадськість вимагала від депутатів витрачати кошти з міського бюджету, який зокрема формується з податку містян, першочергово на армію, мер Анатолій Бондаренко записав відеозвернення з кладовища, де поховані захисники.

"Перебуваю на кладовищі, де ідуть роботи з будівництва і реконструкції Алеї Героїв, - розповів Бондаренко. - У цьому році ми плануємо встановити 86 пам'ятників".

За його словами, пам'ятники вже виготовляють, проводиться їхня закупка.

"Вчора відбувався тендер на облаштування Алеї Героїв, але, як мені доповіли, не було учасників. Тому, більше всього, ми будемо радитись з дирекцією КП, яке обслуговує кладовище ("Комбінат комунальних підприємств" - ред.) і будемо шукати підрядника, який буде в змозі закрити гранітом нашу Алею... Всі ми повинні пам'ятати, кому ми завдячуємо мирним блакитним небом у місті Черкаси і в Україні, завдячуємо нашим Героям могили яких позаду мене...", - сказав мер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Наталья :

ЯКА ПОКАЗУХА, ПРОСТО ЖАХ

123 :

Звісно, людей же воно злякалось, бо люди прийшли з вимогою всі гроші переказувати для ЗСУ, а не витрачати на всілякий непотріб

Хонда :

На всьому хочуть заробити хлопцям байдуже на разі!!! КОЛИ ВЖЕ ЦЕ ПРИПИНЕТСЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ТРЕБА РОБИТИ ЦЕ мало того це ЧОРТ ЩЄ Ї ПІАРИТСЯ НА ЦЬОМУ

Людмила :

Більше допомагайте ЗСУ – менше потрібно буде пам’ятників

Олена :

У нас найкращій Мер в Черкасах,Хозяїн,якого не було раніше. Нажаль багато хто з містян його не цінує і не баче скільки він зробив для міста. Все їм не входиш.

Людмила :

Більше допомагайте ЗСУ – менше доведеться ставити пам’ятників

Валентина :

Погоджуюся з вами .

Сергій :

..ля буду якщо ці “державні діячі” не заклали в вартість ціх пам’ятників 40% свого інтересу

Віталія :

Як гидко!Так пропіаритися могла тільки ница і підла людина,а головне глупа.Все на фронт!Чоловік за четверо суток годину спав на евакуації під Авдіївкою,їм все потрібно!У нас не влада,а мерзота .

Іван :

При житті,міська рада “болт клала” на ветеранів,а як погиб,то тут як тут.Не здивуюсь,якщо вони в скорому часі виділять кошти на бруківку по вулиці Руставі,бо некошерний асфальт до кладовища де хлопці поховані.

Юрій Віталійович :

Звісно під час війни гроші в ПЕРШУ ЧЕРГУ необхідно віддавати на перемогу! Тоді і загиблих буде менше! А встановлювати ліхтарні стовпи, нічне освітлення і інше на кладовищі під час війни це якийсь збочений патріотизм і показуха! Облаштовувати могили воїнів будемо після перемоги.

Валентина :

Більше допомоги армії,меньше могил.

Гриша :

Лисий уб***ок,і тут піариться,хоч би спробував зробити так щоб аллея героїв була поменьше,піар на смертях-цей доцент і ко може тільки красти,та піаритись,неважливо на чому,ганьба….

Світлана :

Спершу потрібно піклуватися про живих!!!
Може й пам’ятники будуть там робити де й плитку тротуарну? Шановний мер – будьте з людьми! Розумію, всим не вгодиш але спустіться з п’єдесталу, пройдіться містом, запитайте людей: куди і на що потратити копійку з бюджету?!

Надія :

Краще б кошти виділили на ЗСУ, щоб потім менше грошей витрачати на пам’ятники загиблим

Вгору