Бондаренко керуватиме президентською кампанією Юлії Тимошенко на Черкащині

25 березня 2014, 14:51

Анатолія Бондаренка призначено керівником президентської виборчої кампанії Юлії Тимошенко на Черкащині.

Про це інформує прес-служба обласної партійної організації «Батьківщина».

Як відомо, Юлія Тимошенко заявила про свої наміри балотуватися на виборах Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року.

Наразі Тимошенко ще не зареєстрована кандидатом у президенти, оскільки 29 березня заплановано Всеукраїнський з’їзд ВО «Батьківщина», на якому її кандидатуру буде висунуто офіційно, як голову найбільшої політичної сили, яка боролася з режимом Януковича.

- Юлія Володимирівна — сильний лідер. Вона не йшла на компроміси з бандою Януковича, тому і стала політичним в’язнем режиму. Тепер її воля стала ще міцнішою і незламнішою. Дуже багато черкащан вірять Юлії Володимирівні і чекали її визволення з надією, що Україна обере нарешті сильного і патріотичного президента, - повідомив Анатолій Бондаренко, який після офіційного висунення з’їздом Юлії Володимирівни матиме честь очолити її виборчу кампанію.

Gennadii сказав:

Не хочу президента, употребляющего нецензурную лексику и наркотики! Не хочу президента, имеющего сомнительные банковские счета! Не хочу президента с криминальным прошлым! не хочу президента, бравшего взятки у главы Укртелекома – Дзекона! Не хочу президента, пожертвовавшего энергобезопасностью страны ради погашения личных долгов! Не хочу президента – личного друга Путина и Медведчука! Не хочу президента, ликвидировавшего наш игорный бизнес в угоду российскому! Не хочу президента, не умеющего стильно выглядеть! Не хочу президента, считающего наших людей необразованными и наивными! Не хочу президента – Юлию Тимошенко!

Світлана сказав:

Юлія Т. приведе країну до кращої долі, на відміну від минулих президентів.Я маю надію.А все що пишуть про наркотики та інше – лише провокація.Не ведіться.

Игорь сказав:

у Юлии Т. уже была возможность привести страну к лучшей судьбе … и что???

Вгору