Боксер, який побив жінку в Умані, стверджує, що били його (відео)

09 липня 2015, 13:44

Нерівні сили! Боксер разом з друзями побив подружню пару. Все сталося в Умані. У нічному клубі. Спортсмен винним себе не вважає. Мало того, написав заяву в міліцію, мовляв, теж отримав легкі травми. Детальніше – у сюжеті «Подробиць».

На лікарняне ліжко Тетяну уклав кулак чемпіона України по боксу. Чоловік увесь час поруч. Подружжя розповідає, що конфлікт спалахнув буквально на порожньому місці. Не сподобалося, як чоловік подивився на спортсмена.

"Ми сиділи за барною стійкою, обличчям до людей, в залу, тут проходила група людей. Зупинився буквально в метрах від мене, розвертається і говорить чоловікові: що за погляд? Не сподобався чоловіка погляд", - згадує постраждала Тетяна.

Слово за слово, почалася бійка. Тетяна спробувала встати між чоловіком і боксером. Але мабуть розпалений спиртним спортсмен не звернув уваги, що це жінка. На відео з камер спостережень чітко видно, як він схопив Тетяну за волосся і з силою кілька разів ударив головою об підлогу. У результаті у Тетяни - струс головного мозку, множинні забої.

"Стан її залишається на межі відносно задовільної і середньої тяжкості, проходить курс консервативного лікування", - повідомив лікар-травматолог Уманської центральної районної лікарні Анатолій Сокирський.

Але сам Дмитро Руденький, як би це цинічно не звучало, винним себе абсолютно не вважає. Навпаки, стверджує, що сам став жертвою конфлікту. І навіть написав заяву в міліцію. Мовляв, його - чемпіона по боксу - побили.

"Я не був п'яний. Ми випили лише трохи вина. Почалася бійка, я відчуваю удари, у мене спалах в очах. Я бачу, його дружина стоїть, на мене кидається також. Почалася якась бійка. Я її локалізував і нас витягують на вулицю. Це те, що пам'ятаю", - розповідає чемпіон України по боксу  Дмитро Руденький.

Цікаво, що в міліції розглядати справу за статтею  хуліганство почали лише після того, як відео попало в інтернет і вибухнув справжній скандал. При цьому боксер через 4 дні проходить як свідок.

"В даний час особі про підозри не оголошено.

- А чого чекаєте, що він втече кудись?

- Відкрито кримінальне провадження, проводяться, відповідно, всі слідчі дії, необхідні, об'ємно, широко проводиться робота і рішення буде прийнято згідно з чинним законодавством", - запевняє помічник начальника Уманського міського відділу міліції Леся Усенко.

А от постраждале подружжя сумнівається в об'єктивності слідства і говорить - це не перша бійка Руденького. Мовляв, він досить часто саме так проводить вільний час. І кожного разу спортсменові все сходило з рук.

"Якщо ви бачили те відео, що там сталося, це - професійні люди, вони спортсмени, вони мають дуже гарні навички, які можуть калічити людей і це відбувається регулярно, повірте. Це - не перший раз, їх вже відкуповували, люди бояться говорити", - запевняє постраждалий Любомир.

Тетяна хоче якнайскоріше вийти з лікарні. Адже удома її чекають двоє маленьких дітей, а ще сподівається на справедливість. Щоб такі "професійні спортсмени" засвоїли: влаштовуєш побоїща поза рингом – відповідальності не уникнути.

Коментарі

Вгору