Боєць батальйону «Черкаси»: «Нас просто кинули»

12 червня 2014, 09:21

"Новій Добі" вдалось зв’язатись із бійцем батальйону територіальної оборони «Черкаси». Чоловіка звати Олексій.

За його словами, батальйон нині перебуває за межами Черкаської області. Де саме, військовослужбовець не розповів, та з розмови стало зрозуміло, що вони дислокуються на сході країни.

Спочатку боєць коротко охарактеризував ситуацію в якій вони опинились.

- Ні шоломів, ні бронежилетів. Усі роздягнуті. Привезли в умови, де немає де поїсти взагалі, немає де вмититись та поспати. Нас просто кинули. Ось і все, - повідомив Олексій.

Згодом додав, що їх поселили в порожнє приміщення, а харчуються тим, що передали з собою черкащани.

- Люди передали їжу. Виходить, що про нас попіклувались звичайні громадяни. Але це все сухпай, так довго ми не протягнемо, - каже чоловік.

Місцеві ж жителі не надто поспішають допомогти черкаським бійцям.

- Місцеві мешканці нам нічого не дають. Нас тут не надто сприймають. В місто не випускають, щоб купити хліба чи чогось іншого, - жаліється Олексій.

Але найбільше бійців батальйону турбує безпека.

- Ми не вдома, де все добре. Жодним чином не передбачені засоби індивідуальної безпеки. Шоломи, про які писали в Інтернеті, що нібито 400 штук закуплено якоюсь компанією, ми досі не бачили, - бідкається боєць.

Деяким тероборонівцям таки пощастило, адже від добрих людей вони отримали бронежилети.

- Звенигородські бізнесмени, для своїх хлопців привезли бронежилетів. Тепер на батальйон є 17 штук броні, - зізнається військовослужбовець

Командири, за словами Олексія, жодним чином не реагують на проблеми підопічних.

- Командування нічого не робить. Воно лише каже, як саме ходити в берцах і в якій формі одягу потрібно це робити, - констатує Олексій.

Наприкінці розмови, військовослужбовець поставив риторичне запитання.

- Тут усі нормальні хлопці зібрались, служити хочуть, аби захищати Батьківщину. Навіщо до нас так ставляться? Ми цього зрозуміти не можемо, - говорить боєць «Черкас».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору