Боєць з Черкащини переміг чемпіона Болгарії

10 серпня 2019, 08:06

Турнір зі змішаних єдиноборств в рамках міжнародного промоушену "MAXFIGTH 44" відбувся нещодавно в мСвєті Влас (Болгарія).  Перемогу у турнірі святкував черкащанин Ярослав Поліщук.

Про це повідомляє "Черкаський спорт" з посиланням на viche.ck.ua.

У поєдинку із чемпіоном Болгарії та Призером Європи з вільної боротьби 24-річним болгарином Мирославом Силковим, уродженець села Лоташевого Тальнівського району Ярослав Поліщук здобув переконливу перемогу.

– Ярослав здобув блискучу перемогу перегравши суперника в його стихії, а саме боротьбі, виконавши больовий прийом на руку і змусивши болгарина здатися, – із захватом розповідає тренер українського спортсмена Вадим Щербина. – Бійці змагалися у категорії 93 кг по версії ММА (змішані бойові мистецтва)

18-річний Ярослав вихованець спортивного клубу «GigaSPORTLine». Він кандидат в майстри спорту з Карате Годзю – Рю, неодноразовий чемпіон України із змішаних бойових мистецтв UFmma та Карате Годзю – Рю, чемпіон Кубку Світу з Карате Годзю – Рю та чемпіоном області з інших видів бойових мистецтв, таких як вільна боротьба, панкратіон, змішаних єдиноборств ММА, бойове самбо.

Коментарі

Вгору