Близько 200 фахівців комп’ютерної індустрії отримали працевлаштування в області

15 лютого 2020, 11:04

фото тематичне

Протягом 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 232 вакансії фахівців у галузі інформаційних технологій, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 196 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила чотири календарні дні. 

Попит на програмістів в регіоні є високим, але не тільки у галузі високих технологій. IT-спеціалісти затребувані також в банківській галузі і сільському господарстві. 

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить від 7 тис. грн.

Комп'ютерна індустрія розвивається щодня. Найбільш яскравими представниками галузі інформаційних технологій є програмісти, тобто спеціалісти, які займаються розробкою програмного забезпечення.

Основним місцем роботи для програмістів є науково-дослідницькі центри, ІТ-компанії та організації, що в своїй структурі мають відділи програмістів або штатну одиницю. Також такі фахівці можуть реалізувати свої професійні ідеї у власній справі, створити команду однодумців  і започаткувати новий проект.

Для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці, такому фахівцю знадобиться постійно розвивати свої знання в галузі програмування. Фізично неактивна робота програміста потребує від нього посидючості, зосередженості і вміння доводити до кінця тривалі, рутинні справи. Сучасному програмісту не обійтися без знання англійської мови. Він повинен відмінно розбиратися в будові комп'ютерів, знати принципи його роботи і володіти технікою швидкого друку на клавіатурі наосліп. Для роботи над проектами йому не обійтися без ініціативності та вміння працювати в колективі.

Здобути освіту ІТ-напрямку в регіоні можна в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького, Черкаському державному технологічному університеті, художньо-технічному коледжі.

За інформацією із Відділу інформаційної роботи ОЦЗ

Коментарі

Вгору