Благодійний фонд допомагатиме переселенцям орендувати житло на Черкащині

11 жовтня 2023, 19:12

БФ "Право на захист" запускає нову програму допомоги внутрішньо переміщеним особам у партнерстві з УВКБ ООН — виплати на оренду житла у Київській, Черкаській та Кіровоградській областях.

"З початку повномасштабного вторгнення багато людей втратили свої домівки й були вимушені переїхати до інших міст та областей. Зазвичай процес пошуку роботи, житла та адаптація на новому місці займає час і потребує чималих зусиль. Метою програми є підтримати людей після вимушеного переміщення та сприяти їхній інтеграції. Грошова допомога на оренду житла дає можливість переїхати в більш комфортне житло, яке розташоване ближче до роботи, школи, або садочк", — говорить Єлизавета Борискіна, координаторка програми грошової допомоги від УВКБ ООН на оренду житла (у співпраці з БФ «Право на захист»).

Допомога передбачає відшкодування вартості оренди житла родині впродовж 6 місяців.

Взяти участь у програмі можуть: 

  • особи, які проживають в МКП (місцях компактного проживання), що будуть розформовані;
  • особи, які є під загрозою втрати теперішнього житла, або ж мають потребу переїхати ближче до місця роботи, місця навчання дітей тощо

Подання заявки можливе за особистої присутності всіх членів родини в пункті збору даних. Із собою потрібно мати оригінали документів.

Повний перелік необхідних документів, адреси пунктів збору даних, а також детальна інформація про те, хто може взяти участь у програмі, на сайті БФ «Право на захист» за посиланням: https://bit.ly/3LrMEKl

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору