Благодійник із Чорнобаївщини Григорій Душейко передав шість тисяч захисних медичних масок закладам освіти району

31 серпня 2020, 12:40

фото тематичне

Здоров’я людей, особливо дітей було, є і залишається головним пріоритетом для благодійника з Чорнобаївщини, фінансового директора корпорації «Дніпро» Григорія Петровича Душейка.

Аби під час карантину убезпечити учнів від можливого зараження вірусом, він  безкоштовно передав шість тисяч  захисних медичних масок з сертифікатами відповідності п’ятьом закладам освіти Чорнобаївського району, по одному Золотоніському і Драбівському.  Адже доброчинець вважає своїм моральним обов’язком піклуватися й підтримувати підростаюче покоління, бо саме в ньому надія на щасливе майбутнє України.

Про Григорія Петровича та його  хороші справи, наприклад, розвиток спорту, допомога тяжко хворим та багатодітним сім’ям в сусідніх районах вже добре начувані. Це говорили директори Золотоніської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Віктор Якович Горошочок та Драбівського НВК Людмила Миколаївна Бугай«Школа – гімназія». Вони кажуть, що саме такі  небайдужі люди допомагають створювати у навчальних закладах безпечне освітнє середовища. Подякувавши за доречну в наш час благодійну діяльність, побажали Григорію Петровичу удачі і успіхів в усіх   його добрих починаннях.

Директор Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лариса Василівна Мовчан приймаючи захисні маски, від себе особисто та від імені батьківського комітету, учнівського та педагогічного колективів висловила слова щирої вдячності Григорію Петровичу за такий подарунок, який хоч трішки, але полегшить тягар батьківських затрат в переддень нового навчального року.

- В умовах карантину під час епідемії коронавіруса носити захисну маску – це не тільки необхідність з точки зору захисту свого власного здоров'я, а  ще й обов'язок кожного,- говорить директор  Скородистицької гімназії «Школа життєтворчості» Світлана Кучман.

- Це дуже доречна і суттєва покупка для наших учнів. Бажаємо Григорію Петровичу  тільки міцного здоров’я, радості, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху.

                                                                          Ніна Семенова, Валентина Згура

Поділитись

Коментарі

Вгору