Бізнесмени Черкаської області мають змогу отримати річне обслуговування з еквайрингу під 0 гривень

23 січня 2014, 13:41

У Черкаській філії ПриватБанку чекають на 3000-го партнера з еквайрингу, який за очікуваннями банкірів, стане відомим вже цього місяця. Бізнесмен Черкащини, який стане 3000-им, має смогу змогу отримати річне обслуговування з еквайрингу під 0 гривень.

- Кількість бізнес-користувачів еквайрингу в Черкаскому регіоні продовжує зростати, - говорить керівник направлення эквайрингу Оксана Васильєва. - Значно спрощені Банком тарифи за користування платіжними терміналами, які встановлені на касах торгівельних підприємств сприяють зростанню бізнес-показників підприємців.

Переваги послуги Еквайринг для підприємців очевидні - це підвищення обороту (середній чек по безготівковим розрахункам в середньому на 10% більше, ніж за готівку), скорочення витрат на інкасацію або здавання виручки, підвищення якості обслуговування своїх клієнтів, адже безготівковий розрахунок пришвидшує обслуговування.

 

Окрім цього, ПриватБанк безкоштовно проводить навчання персоналу підприємця роботі з обладнанням, та дає змогу отримувати окремі виписки по єквайрингу в електронному вигляді через систему Приват24.

 

Нагадуємо, що Кабінет міністрів України 2 жовтня 2013 року встановив норму, згідно з якою торгівельні підприємства, що відмовили покупцю у розрахунку за товар з використанням платіжної картки, можуть бути оштрафовані в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів, що на сьогодні становить 8,5 тис. грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору